Haber

Xiaomi Mi 9 Türkiye’de satışa çıkıyor! Peki fiyatı?

Çinli teknoloji devi Xiaomi, yaptığı duyuru ile Türkiye’de ilk lansmanını düzenleyeceğini duyurdu. Önemli yöneticilerin de katılacağı lansman ile Xiaomi Mi 9 da resmen satışa sunulacak!

Xiaomi, Türkiye’deki ilk lansmanında sürpriz yapacak!

Geçtiğimiz günlerde Türkiye’deki resmi sitesini kullanıma açan marka, basın mensuplarına gönderdiği davetiye ile lansman etkinliği düzenleyeceğini açıkladı. 28 Mart’ta düzenlenecek lansmanda Xiaomi’nin ürün müdürü Donovan Sung ve pazarlama direktörü Steven Wang da hazır bulunacak. Bu etkinliğin distribütör firma Evofone ile herhangi bir bağlantısının olmadığını, Xiaomi’nin doğrudan gerçekleştireceği ilk lansman olacağını belirtelim.

Aldığımız bilgilere göre markanın bu yılki bayrak gemisi modeli Mi 9’un yerel duyurusu da bu etkinlikte gerçekleştirilecek. Qualcomm Snapdragon 855 işlemci, 6/8 GB RAM, üçlü arka kamera ve ekrandan parmak izi okuma gibi özelliklere sahip olan telefon Xiaomi Türkiye garantisi ile satışa sunulacak. Fiyat konusunda ise 4.000 – 4.500 TL arasında bir rakam bekleniyor.

Xiaomi’nin ülkemizde pek çok “Mi Fan”ı bulunuyor. Çinli marka bundan kısa süre önce fanlar için de bir tanışma etkinliği düzenlemişti. Düzenlenecek lansmanda Mi 9’un yanı sıra Xiaomi ekosisteminden yeni pek çok ürün de kullanıcılar ile buluşturulacak.

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close