Haber

Turknet kullanıcıları bu gece internete erişemeyebilir!

Türkiye’de tek fiyat üzerinden sınırsız ve limitsiz internet dönemini başlatan Turknet, bugün abonelerine gönderdiği duyuruda bu gece internet erişiminde kesintiler olabileceğini duyurdu. Kullanıcıların merak ettiği çalışma ile ilgili detaylar haberimizde!

Turknet: Acil Çalışmadan Dolayı İnternet Erişiminiz Kesilebilir!

Resmi hesaplarından açıklamada bulunan Turknet, ayrıca ilgili kullanıcıları mail yoluyla bilgilendirdi. “Acil altyapı çalışması” başlıklı mailde 5 Nisan 2019 (Bu Gece) saat 00:00 ile 08:00 arasında çalışma yapılacağı ve bu çalışmalar esnasında internet ve telefon hizmetinin kesileceği belirtildi. Firma, büyük çalışma ile ilgili gelişmeleri sosyal medya hesabından duyuracak.

Bu çalışmadan tam olarak ne kadar kullanıcının etkileneceği belli değil. Ancak sosyal medyada Türk Telekom’un İstanbul ve Ankara’da yer alan datacenterlarına siber saldırı yapıldığı ve altyapıyı güçlendirmek adına bu çalışmanın gerçekleştirileceği ile ilgili iddialar bulunuyor. Konu ile ilgili yeni gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz.

İşte Turknet’in bazı abonelerine gönderdiği çalışma maili;

Değerli TurkNet’li,

Bulunduğunuz bölgede bu gece 00.00 dan itibaren, yaklaşık 8 saat sürecek acil bir altyapı çalışması yapılacaktır. Çalışma sırasında internet ve telefon hizmetiniz kesilecektir.
05.04.2019 sabah 08.00 itibarı ile çalışmanın tamamlanması planlanmaktadır.

Lütfen çalışma bitene kadar modem ayarlarınızı değiştirmeyin ya da modem resetleme işlemi yapmayınız.

Çalışma ile ilgili bilgilendirmeleri Twitter@TurkNetDestek adresinden takip edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
TurkNet

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Close
Close