İnceleme

Honor 8X İle PUBG Oyun Deneyimi ve Pil Testi!

Geçtiğimiz günlerde kutu açılış videosunu yayınladığımız Honor 8X, orta sınıf akıllı telefonlar arasında dikkat çekmeyi başardı. A101 mağazalarında satışa sunulan ve ilk gün büyük ölçüde tükenen telefonun oyun deneyimi de haliyle merak ediliyor. Bu videomuzda sizlere Honor 8X’in PUBG Mobile oyun testini ve pil performansını aktaracağız.

Pil doluluğu bakımından %37’de başladığımız oyun testi yaklaşık 15 dakika sürdü. Orta seviye grafik kalitesi, %80 ekran parlaklığı ve LTE bağlantı ile oynadığımız oyun esnasında herhangi bir drop, donma ya da takılma yaşamazken cam yüzeyde rahatsız etmeyecek düzeyde bir ısınma ile karşılaştık. 15 dakikalık oyun sonucunda cihazın batarya doluluğu %5 azalışla %32’ye geriledi. Bu da kapasite bakımından 100.4 mAh’lik bir kayba eşit olduğu anlamına geliyor.

3750 mAh bataryaya sahip olan Honor 8X, GPU Turbo özelliğinin yardımıyla beraber akıcı bir PUBG Mobile oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Cihazda bulunan ve PUBG  Mobile’ın destek verdiği 4D oyun modu da titreşimli geri bildirim yaparak sürekli oyunun içinde kalmanıza yardımcı oluyor. Oyun testinin detaylarına aşağıdaki video üzerinden ulaşabilirsiniz. Keyifli seyirler!

İlgili yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunu okumalısınız!

Close
Close
Close